Wij zorgen voor:
✓ Een professionele marketingstrategie
✓ De coördinatie van marketingtaken
✓ Aansturen van communicatiebureau
✓ Nieuwe ideeën en campagnes
Wij zorgen voor:
✓ Een professionele marketingstrategie
✓ De coördinatie van marketingtaken
✓ Aansturen van communicatiebureau
✓ Nieuwe ideeën en campagnes
Jij krijgt:
✓ Meer tijd om aan je bedrijf te werken
✓ Uitgebreide marketingkennis
✓ Tevreden klanten en werknemers
✓ Structuur en overzicht
Onze aanpak:
✓ Strategie ontwerpen
✓ Marketingplan opstellen
✓ Coördinatie van taken
✓ Bijsturen
Vanaf € 750 excl. btw
✓ Onze experts komen naar jou toe
✓ Afgestemd op je bedrijf en leerbehoefte
✓ Bepaal zelf de duurtijd van je training
€500 excl. btw
✓ Sparren met een expert
✓ Waardevolle inzichten
✓ Concreet advies en actiepunten
€1.500 excl. btw
✓ Evaluatie van je website en gebruikservaring
✓ De toptaken van je bezoeker uitlichten
✓ Technische en functionele vereisten
"Cyclis is een sterk groeiend bedrijf met de focus op fietsleasing. Hierbij gaat al onze aandacht naar communiceren met onze klanten. Wij vonden in U en ik een perfecte match om ons hierbij te ondersteunen. Een dikke merci voor jullie professionele hulp en advies."
"U en ik begrijpt meteen waar het om draait en zal er niet voor terugdeinzen om het onderste uit het budget te halen om zo toch de meest optimale resultaten te behalen. Daarnaast zijn de workshops die ze aanbieden steeds praktijkgericht en spelen goed in op de huidige (marketing)communicatievraagstukken."
"Kim en Koen hebben me sterk ondersteund in het uitwerken van mijn marketingstrategie. Hun no nonsense aanpak werkte om de eigenheid van Anasta Training & Consult in kaart te brengen. Ik kreeg een duidelijke leidraad mee om mijn website aan te passen. Zeer inspirerend en alle lof over het team van U en ik."